Chcesz, aby Wasze wesele było jedyne w swoim rodzaju? W takim przypadku nie zapomnij również o niebanalnych dekoracjach, dzięki którym to wydarzenie stanie się magiczne!

Dzisiaj coraz większy nacisk kładziemy na oprawę ślubu oraz wesela. Nic w tym dziwnego, ponieważ to wydarzenie, które ma miejsce najczęściej tylko jeden raz w życiu. Jaka dekoracja wesel będzie wtedy dobrym pomysłem? Zapraszamy do sprawdzenia naszych 5 propozycji!

  1. Podświetlany napis LOVE

To jeden z ostatnich hitów, który możemy zobaczyć na weselach. Duży napis LOVE z podświetleniem stanowi kapitalne tło dla zabawy oraz do wykonania pamiątkowych zdjęć.

Napisu nie musimy kupować, ponieważ możemy zdecydować się na jego wynajem – to tańsza opcja na to właśnie wydarzenie.

  1. Dekoracje pneumatyczne – dmuchane

Dmuchane dekoracje, czyli inaczej dekoracje pneumatyczne pozwalają na stworzenie wyjątkowej scenografii podczas wesela.

Do dyspozycji mamy wtedy szeroką gamę różnych wzorów ozdób, na przykład mogą być to podwieszane gwiazdki, chmurki, bramy w kształcie serca, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich. Dekoracje te są także podświetlane, dzięki czemu wyglądają jeszcze lepiej!

  1. Girlandy świetlne

To także modna propozycja na przyjęcie weselne. Podwieszone pod sufitem girlandy świetlne składające się z setek drobnych światełek albo większych żarówek sprawią, że wnętrze będzie prezentowało się wtedy naprawdę uroczo.

Girlandy świetlne także można wypożyczyć, ale również można zdecydować się na ich zakupienie – cena takich dekoracji nie jest bardzo wysoka.

  1. Bramy dmuchane

Podświetlane bramy dmuchane stanowią świetną dekorację w wejściach oraz ciągach komunikacyjnych. Możliwość ich podświetlenia stanowi dodatkową atrakcję i podnosi atrakcyjność zastosowania takiego rozwiązania.

  1. Zwisające kwiaty

Kwiaty podczas wesela mogą zagościć nie tylko na stołach, ale również mogą świetnie prezentować się wtedy, gdy będą podwieszone pod sufitem! Można uzyskać wtedy efekt romantycznej dżungli.

Do przygotowania takiej właśnie dekoracji można wykorzystać kwiaty sztuczne, ale również zastosować można świeże kwiaty czy krzewy, aby stworzyć niesamowitą kompozycję.

  1. Wiele świec

Nie podobają Wam się kiczowate światła LED w różnych kolorach? W takim przypadku warto postawić na naturalną alternatywę – efektowne światło świec. Dużo świec ustawionych na stole potrafi stworzyć wspaniałą atmosferę!