Choinka to jeden z najpopularniejszych symboli świątecznych jaki pojawia się w polskich domach. Tradycja ta, choć narodziła się w Alzacji, przywędrowała do naszego kraju z Niemiec w wieku XIX. Dziś choinki mają swoje różne oblicza. Kupowane są żywe, sztuczne i nowoczesne tzn. bożonarodzeniowe choinki ledowe, dostępne w różnych rozmiarach, wersjach kolorystycznych i kształtach. Choinka LED na ścianę? A może tradycyjne, stojące drzewko dekoracyjne LED? Oto przegląd najmodniejszych modeli dostępnych  w naszym sklepie:

  1. Choinka ledowa Markslojd VEGAS

Produkt VEGAS to świecąca na zielono choinka LED wykonana z tworzywa sztucznego, która idealnie sprawdzi się jako ozdoba świąteczna do sypialni lub do salonu. Artykuł jest bardzo praktyczny, minimalistyczny, niekrzykliwy i nie zajmujący zbyt wiele miejsca. Takie drzewko dekoracyjne LED zadowoli każdego fana małych ale efektownych detali.

  1. Choinka na Boże Narodzenie Sompex PINE X-MAS

Omawiane drzewko ledowe bożonarodzeniowe ma ciekawy kształt i wykonane jest z akrylu, przez co prezentuje się bardzo delikatnie. Ta choinka sztuczna ledowa optycznie wydłużona jest za sprawą widocznych na niej linii i dostępna jest w kolorze satyny.

  1. Choinka drewniana LED Markslojd PRINCE

Drewniane świecące drzewko na Boże Narodzenie będzie wyglądać bardzo oryginalnie i naturalnie. Produkt dostępny jest w kolorze białym. Co wyróżnia ją na tle innych ledowych choinek? Świecąca choinka PRINCE posiada powycinane kształty z wyraźnym motywem świątecznym. Dostrzec można wśród nich gwiazdki, śnieżynki, choinki i reniferki. Prezentująca się tak świecące drzewko bożonarodzeniowe zachwyci przede wszystkim właśnie tymi detalami.

  1. W doniczce choinka z lampkami ledowymi Markslojd MAGGI

Ta doniczkowa choinka ledowa na pewno spodoba się zwolennikom sztucznych drzewek, których zaletą jest ich kształtność i trwałość. Produkt ten posiada timer i jest zasilany na baterię.

  1. Choinka świetlna LED Sompex PINE

Wysoka na ok. 100 cm ledowa trójkątna choinka od producenta Sompex będzie bardzo dobrze zauważalna, natomiast na pewno niekrzykliwa. Wykonana jest z aluminium a jej krawędzie są w kolorze czarnym.